Otázky a odpovědi

                                                    Zde najdete základní informace jak probíhá naše spolupráce.

1. Jak probíhá úvodní konzultace?

V krátké úvodní konzultaci se poznáme, řeknete mi, co potřebujete vyřešit za problém.

Proces probíhá většinou online ve dnech pondělí- čtvrtek mezi 9:00 - 16:00 hodinou.

2. Cenová nabídka

Vaše potřeby a návrhy si projdu. Zašlu na mail cenovou nabídku s návrhem řešení. Bude dobře, když mi předem zašlete vaše současné řešení a informace o něm + jaké další systémy pro práci používáte ERP či napojené dodavatele.

4. Tvorba e-shopu od A do Z

Vybereme vhodnou platformu pro váš záměr. Zpravidla stavím e-shopy na Upgates nebo Shoptetu. Založím testovací verzi na vaše jméno, kterou vyplním a vyladím.

Následně převedeme na ostrou doménu a propojíme ostatní náležitosti. Po kompletním odsouhlasení a zaškolení e-shop spouštíte

Spolu s tvorbou e-shopu si můžete předplatit balíček hodin pro servis a první týdny než se plně orientujete.

5. Převod stávajícího e-shopu

Převod dat probíhá postupně za vaší kontroly, Je důležité zachovat indexaci URL a další nezbytné kroky, které vedou k úspěšnému převodu. Vždy potřebuji vědět informace o tom co vše si přejete převést. Většinou dokážeme exportovat objednávky, faktury, produkty, kategorie a články + další obsah. Vždy záleží n kvalitě vašich současných dat a kombinaci systémů.

Převod dělám citlivě tak aby nebyl znatelný v ostrém provozu a neovlivnil vaše současné prodeje.

Je možné, že k převodu dat bude potřeba využít služby třetích stran různé propojovače či úpravy XML či  CSV dat. V případě, že k tomu dojde jste informováni dopředu. Tato služba je účtovaná ceníkem dané služby a není zahrnuta v mojí cenové nabídce. Stejně tak překlady produktů kategorii parametrů a další překlady jsou nad rámec cenové nabídky a jsou účtovány ceníkem vybrané třetí služby. vždy dávám na výběr z několika možností. Vyberete si tak to co vám vyhovuje.

5. Úpravy na vašem stávajícím e-shopu

V případě, že potřebujete upravit e-shop přidat nebo odebrat některé funkce apod. bude nutné vytvořit mi do něj správcovský přístup. Nepotřebuji vidět objednávky ani vaše zákazníky, pouze " nastavení" dle zadání. I zde si můžete předplatit balíček hodin pro servis e-shopu.

7. Jak probíhá komunikace?

Potkáváme se online, většinou přes WhatsApp.  Komunikace a update informace probíhá přes mail. Pište v pracovních dnech pondělí - čtvrtek mezi 9:00 - 16:00 hodinou. 

Odpovím vám jakmile se k vašemu projektu dostanu. Když mi zavoláte a nejsem u PC  nemohu vám adekvátně odpovědět, protože nemám data před sebou. 

8. Jaké potřebuji informace a data?  

Konkrétní data si vyptám na konzultaci, nebo přes jednoduchý dotazník. Většinou jsou to základní údaje o vás, vašich cílových klientech a jejich potřebách. Také třeba fotky či popisky, někdy grafika, pokud máte k dispozici. Vždy mi všechno prosím dodávejte včas, zbytečně to zdržuje práci. Pokud víte, že nestíháte, dejte mi to vědět. V opačném případě mi berete čas pro jiné klienty a já pak zas  bohužel nemusím mít dostatek prostoru pro vás.

9. Mám si něco připravit?

Pakliže máte jasnou představu a máte k sobě tým odborníků (grafika, textace apod.) Bude mi stačit dodat tyto data a případně i kontakt. S ostatními specialisty se spojím a potřebné informace si vyřídím. Pokud žádnou představu nemáte, budeme na ní pracovat společně.

10. Máte smlouvu a můžu ji vidět?

Ano, vždy před začátkem spolupráce zasílám smlouvu a cenovou nabídku, kde najdete základní informace o mě, o rozsahu spolupráce a výsledné ceně včetně termínu dodání. Hraju fér. Když něco nejde podle plánu, řeknu to na rovinu. Totéž očekávám od vás. 

Termíny jsou pro mě důležité ,ale  přes to se většinou vlivem třetích strach, může dojít ke spoždění.

11. Jak a kdy zaplatím? 

V případě stavby e-shopu od A do Z. Zaplatíte fakturu ve výši 100% . V případě více práce bude účtována klasická hodinová sazba.

V případě auditů či konzultace a dalších služeb je platba jednorázová po odevzdání práce.

Vystavuji fakturu se splatností 3 pracovní dny. 

Platba na můj bankovní účet v CZ či EUR. Bez platby na projektu nepracuji :) Nesmlouvám a služby nebarteruji.